Dynasty Blades

Dynasty Blades, aksiyon oyununu iOS cihazınıza ücret ödemeden indirin.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut912.89 MB
  • Sürüm3.4.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciShenzhen Ezfun Interactive Technology Co., Ltd.
Dynasty Blades indir; Aksiyon oyunları kategorisinde yer alan Dynasty Blades mobil oyununda fantastik bir oyun deneyimi yaşayarak heyecanın tadını çıkaracaksınız.

Aksiyon oyunları kategorisinde yer alan Dynasty Blades mobil oyununda fantastik bir oyun deneyimi yaşayarak heyecanın tadını çıkaracaksınız. Aksiyon dolu bir mücadele içerisinde yer alarak taktiksel becerileriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Mobil cihazlar için muhteşem bir platform üzerine kurulan Dynasty Blades aksiyon oyununda 3D oyun görselleri ile karşı karşıya geleceksiniz. Düşmanlarınızı ezin, savaşın destansı dünyasında heyecan verici bir aksiyonun tadını çıkarın. En heyecan verici anlar içerisinde düşman birliklerini öldürmezseniz onlar sizi öldürecektir.

Birbirinden farklı yeteneklere sahip olan savaş karakterlerinden birini yönlendirmek için seçin, taktiksel eğitimler doğrultusunda ilerleme kat edin ve ardından yükseltme gerçekleştirerek savaş alanında başarı elde edin. Güçlü savaşçı olarak düşmanlarınızı ortadan kaldırın. Fırtına ve yıldırımları Fan Mage olarak toplayıp daha güçlü olabilirsiniz. Karakterinizi yenilmez bir savaşçı haline getirdiğiniz sürece düşmanlar sizden korkacak. Krallığınızı geliştirin, savunma ve saldırı planlarınızı hazırlayarak daha büyük güçlerin sahibi olun.

Eşsiz çok oyunculu silah sisteminden birini seçerek daha başarılı bir şekilde performans sergilemeye odaklanın. Göz kamaştırıcı Kungfu kombinasyonları arasından kendi dövüş stilinize uygun olanı tercih ederek savaş alanında etkin bir şekilde performans sergileyeceksiniz. Güçlü bir kahraman size krallığı güçlendirmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Halkınızın huzur içerisinde yaşaması için kahraman birliklerinizi geliştirerek oyun içerisinde ilerleme kat edin.

Antik Çin efsanelerinden güçlü bir hanedan kahraman grubu kurarak krallığın korunması görevinde yer alacaksınız. Burada kazanmanız gereken zorlu savaş dünyası içerisinde yer alarak yükseltici oyun ögelerini ele geçireceksiniz. Yanınızda savaşmak için en fazla 3 kahraman ile arena içerisinde performans sergilemeye hazır olun. Ne kadar stratejik olursanız arena içerisinde kazanan kişi olabilirsiniz. Cao Cao, Guan Yu, Zhang Fei ve Lu gibi üç krallık döneminden kalma efsaneler parmaklarınızın ucunda olacak. Her an her yerde kahramanlık güçlerinizi kullanarak başarı ödüllerinin sahibi olmaya yönelik hamleler yağın.

Karakterlerinizi savaşlarda yenilmez bir hale getirmek için nadir silahlar, zırhlar, değerli taşlar, evcil hayvanlar, savaş bayrakları ve büyülü eşyaları toplayın. Bu sayede kahramanlarınız her zamankinden daha güçlü olacaktır. Gerçek zamanlı PVP savaşlarının kazananı olmak adına taktiksel becerilerinizi kullanın. Destansı maçlarda çevrimiçi olarak diğer oyuncularla savaşmak için arenaya girin. Nihai savaş sistemini deneyimleyin, her zaman her yerde savaşmak adına hazır olun.

Düşman birliklerine karşı gelmek için bir lonca oluşturun ve diğer oyuncuları katılmaya davet edin. Savaş alanında ne kadar güçlü olursanız o kadar başarı elde edersiniz. Liderlik tablolarına hükmetmek için GvG etkinliklerinde lonca liderliğini üstlen. Bu heyecan verici fantastik dünyada her zaman yeni bir zorluk ile karşılaşarak kazancınızı artırmaya çalışacaksınız. Daha eğlenceli ve büyük ödüller için günlük ve haftalık etkinliklere katılın. Özel mevsimlik etkinliklerde benzersiz ödüllerin kilidini açarak kazancınızı artırmaya yönelik hareket edin. Bu heyecan verici dünyada yer almak için iOS akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

Dynasty Blades indir